Uskutočňovať Jeho slovo

Nechceme byť len nositeľmi, chceme byť aj USKUTOČŇOVATEĽMI Jeho slova a chceme do toho pozývať aj vás. Veľmi sme chceli, aby chválonožky reálne mohli pomáhať a skúmali sme, kam nás Boh pozýva. V poslednom čase nám veľmi kládol na srdce túžbu pomôcť hladujúcim, chudobným. Toto je výsledok a máme z toho veľkú radosť!

Od teraz budeme spolu s Mary’s Meals sýtiť deti v chudobných krajinách. Každý zakúpený pár chválonožiek znamená jedno nasýtené dieťa. Pretože za každý predaný pár pošleme Mary’s Meals sumu, ktorá pokrýva stravu pre jedno dieťa na deň.

Máme z tejto možnosti pomoci veľkú radosť! Už ako stredoškoláci sme sa chodievali hrávať a učiť s deťmi do charitného domu a odkedy máme vlastné dieťa, dotýka sa nás téma opustených, chudobných a hladných detí ešte viac.

Táto pomoc nie je žiadno časovo ohraničená. Vám môžeme prinášať posolstvá na ponožkách, ktoré tak radi nosíte a vďaka tomu môžeme podporiť tých, ktorí to potrebujú.

“Mary’s Meals je medzinárodné charitatívne hnutie bojujúce proti hladu zavádzaním školského stravovania tam, kde chudoba a hlad bránia deťom v prístupe k vzdelaniu.” 

Ak ich nepoznáš, určite skoč na ich web a zisti o nich viac 👉🏻 www.marysmeals.sk